Lokale løp 2016

Dato/tid Arrangør Løp Kart/Sted Sted/Merket fra Resultat
onsdag 06.04
kl. 18.00-19.00
Ullensaker OL Raumar sprintkarusell Algarheim skole Merket fra fv. 174, 5km øst for Jessheim.
onsdag 13.04
kl. 18.00-19.00
Gjerdrum OL Raumar sprintkarusell Veståsen skole Merket fra fv. 120 i Ask.
onsdag 20.04
kl. 18.00-19.00
Frogner IL Raumar sprintkarusell Bingsfoss u.skole Merket fra fv. 171/172 i Sørumsand.
onsdag 27.04
kl. 18.00-19.00
Eidsvoll OL Raumar sprintkarusell Råholt skog Merket fra Trondheimsvegen.
tirsdag 03.05
kl. 18.00-20.00
Nes OL Tur-O-åpning + Trimkarusell Neskollen Merket fra Nes Arena, Neskollen.
onsdag 04.05
kl. 18.00-19.00
Gjerdrum OL Raumarkarusell A-brua Merket fra fv. 120 ved Ask.
onsdag 11.05
kl. 18.00-19.00
Ullensaker OL Raumarkarusell Nordbytjernet Merket fra fv. 545 ved Jessheim N.
onsdag 18.05
kl. 18.00-19.00
Nes OL Raumarkarusell + Trimkarusell Ellingsjøen Merket fra fv.177 i Fenstad.
onsdag 25.05
kl. 18.00-19.00
Gjerdrum OL Raumarkarusell Kogstadvangen Merket fra fv. 120 ved Ask.
torsdag 26.05
kl. 18.00-19.00
Nes OL Trimkarusell Brårud Merket fra fv. 179 i Brårud.
onsdag 01.06
kl. 18.00-19.00
Ullensaker OL Raumarkarusell Skogmo skole Merket fra fv. 174, 1 km øst for Jessheim.
onsdag 08.06
kl. 18.00-19.00
Eidsvoll OL Raumarkarusell (Drømmemila) Vilberg u.skole Merket fra fv. 181.
torsdag 09.06
kl. 17.00-20.00
Nes OL Trimkarusell + Finn Fram Dag Nes skianlegg Merket fra fv.177 i Fenstad.
onsdag 15.06
kl. 18.00-19.00
Gjerdrum OL Raumarkarusell Eltonåsen skole Merket fra fv.120 ved Eltonåsen.
onsdag 29.06
kl. 18.00-19.00
Ullensaker OL Sommerkarusell Aurtjern Merket fra fv. 462 ved Sessvollmoen.
onsdag 13.07
kl. 18.00-19.00
Eidsvoll OL Sommerkarusell Fløyta Merket fra fv. 181.
onsdag 27.07
kl. 18.00-19.00
Gjerdrum OL Sommerkarusell Lysdammen Merket fra fv. 120 ved Ask.
onsdag 10.08
kl. 18.00-19.00
Hurdal OL Sommerkarusell Hurdal Verk fhs Merket fra Hurdal torg.
onsdag 24.08
kl. 18.00-19.00
Nes OL Raumarkarusell + Trimkarusell Neskollen Merket fra E16 ved Rød, Nes Arena.
onsdag 31.08
kl. 18.00-19.00
Frogner IL Raumarkarusell Sørlifjellet Merket fra fv. 171, øst for Lørenfallet.
onsdag 07.09
kl. 18.00-19.00
Eidsvoll OL Raumarkarusell Bergermoen Merket fra fv. 176, Sessvollvegen.
torsdag 08.09
kl. 18.00-19.00
Nes OL Trimkarusell Ellingsjøen Merket fra fv. 177 i Fenstad.
onsdag 14.09
kl. 18.00-19.00
Ullensaker OL Raumarkarusell Allergot skole Merket fra fv. 178 ved Jessheim Ø.
onsdag 21.09
kl. 18.00-19.00
Gjerdrum OL Raumarkarusell Ringdalsveien Merket fra fv. 120 ved Ask.
onsdag 12.10
kl.
Ullensaker OL Nattløp Nordybytjernet Merket fra fv. 454 ved Jessheim N.