Lokale løp 2015

Dato/tid Arrangør Løp Kart/Sted Sted/Merket fra Resultat
onsdag 08.04
kl. 18.00
Gjerdrum OL Raumar sprintkarusell Ask Gjerdrum ungdomsskole.
Merket fra fv. 120 i Ask.
onsdag 15.04
kl. 18.00
Frogner IL Raumar sprintkarusell Sørumsand Idrettsparken.
Merket fra fv. 121 i Sørumsand.
onsdag 22.04
kl. 18.00
Ullensaker OL Raumar sprintkarusell Nordbytjernet Merket fra fv. 454 ved Jessheim N.
onsdag 29.04
kl. 18.00
Eidsvoll OL Raumar sprintkarusell Råholt skog Råholt skole.
Merket fra fv. 501/fv.504.
søndag 03.05
kl. 12.00-14.00
Nes OL Tur-O-åpning + Trimkarusell Dragsjøhytta Merket fra Svarverudveien på Årnes.
onsdag 06.05
kl. 18.00
Frogner IL Raumarkarusell Gullsmedåsen Merket fra fv. 172 ved Sørumsand.
onsdag 13.05
kl. 18.00
Gjerdrum OL Raumarkarusell Veståsen skole Merket fra fv. 120 ved Ask.
onsdag 20.05
kl. 18.00
Ullensaker OL Raumarkarusell Nordbytjernet Merket fra fv. 454 ved Jessheim N.
onsdag 27.05
kl. 18.00
Gjerdrum OL Raumarkarusell Gjerdrum alm. Merket fra fv. 120 ved Ask.
onsdag 03.06
kl. 18.00
Frogner IL Raumarkarusell Hexebergfjellet Merket fra fv. 260 ved Frogner.
torsdag 04.06
kl. 18.00-19.00
Nes OL Trimkarusell Nes skianlegg Merket fra fv. 177 i Fenstad.
onsdag 10.06
kl. 18.00
Eidsvoll OL Raumarkarusell (Drømmemila) Råholt skog Merket fra fv. 501/504 ved Dal.
onsdag 17.06
kl. 18.00
Gjerdrum OL Raumarkarusell Kniplia Merket fra fv. 120 ved Ask.
torsdag 18.06
kl. 18.00-19.00
Nes OL Trimkarusell Johnsrudberget Merket fra fv. fv. 177 i Fenstad
onsdag 24.06
kl. 18.00
Ullensaker OL Sommerkarusell Trandum Aurtjern.
Merket fra fv. 463 ved Sessvollmoen.
onsdag 01.07
kl. 18.00-19.00
Nes OL Sommerkarusell + Trimkarusell Brårud Brårud skole.
Merket fra fv. 179 på Brårud.
onsdag 05.08
kl. 18.00
Eidsvoll OL Sommerkarusell Staviåsen Merket fra Østre Hurdalveg, fv. 180.
onsdag 12.08
kl. 18.00
Hurdal OL Sommerkarusell Haugnes Merket fra Østra Hurdalveg, fv. 180.
onsdag 19.08
kl. 18.00-19.00
Nes OL Raumarkarusell + Trimkarusell Ellingsjøen Kårstad.
Merket fra fv. 177 i Fenstad.
onsdag 26.08
kl. 18.00
Ullensaker OL Raumarkarusell + klubbmesterskap Åsmarka Merket fra fv. 174 ved Jessheim Ø.
onsdag 02.09
kl. 18.00
Frogner IL Raumarkarusell Sørlifjellet Merket fra fv. 171 ved Lørenfallet.
onsdag 09.09
kl. 18.00
Gjerdrum OL Raumarkarusell Eltonåsen Merket fra fv. 120 ved Eltonåsen.
tirsdag 15.09
kl. 20.30
Eidsvoll OL Raumar nattkarusell Bergermoen Merket fra krysset fv. 120/fv.507.
tirsdag 22.09
kl. 20.15
Gjerdrum OL Raumar nattkarusell Holkebylia Maura skole.
Merket fra fv. 120.
lørdag 26.09
kl. 14.00
Nes OL Tur-O-avslutning + Trimkarusell Nes skianlegg Merket fra fv. 177 i Fenstad.
tirsdag 06.10
kl. 19.30
Nes OL Raumar nattkarusell Neskollen Nes Arena.
Merket fra E16 på Rød.
tirsdag 13.10
kl. 19.30
Ullensaker OL Raumar nattkarusell Nordbytjernet Merket fra fv. 454 ved Jessheim N.
tirsdag 20.10
kl. 19.00
Frogner IL Raumar nattkarusell Sørlifjellet Dammyra skytebane.
Merket fra fv. 171.
tirsdag 27.10
kl. 18.00
Gjerdrum OL Raumar nattkarusell Tærud Tærudhallen.
Merket fra fv. 383/384.