Lokale løp

Dato/tid Arrangør Løp Kart/Sted Merket fra Resultat
onsdag 11.04
kl. 18.00-19.00
Ullensaker OL Raumar sprintkarusell Skogmo skole Fv. 174, øst for Jessheim
onsdag 18.04
kl. 18.00-19.00
Eidsvoll OL Raumar sprintkarusell Vilberg/Eidsvoll vgs Fv. 181, Sundet (Eidsvoll sentrum)
onsdag 25.04
kl. 18.00-19.00
Gjerdrum OL Raumar sprintkarusell Ask/Gjerdrum ungdomsskole Fv. 120, Ask
onsdag 09.05
kl. 18.00-19.00
Eidsvoll OL Raumarkarusell Bergermoen/Sessvollvegen E6 ved Dal-krysset
torsdag 10.05
kl. 12.00-14.00
Nes OL Åpning Tur-O + Trimkarusell Dragsjøhytta
onsdag 23.05
kl. 18.00-19.00
Ullensaker OL Raumarkarusell Nordbytjernet Fv. 454, Jessheim
onsdag 30.05
kl. 18.00-19.00
Eidsvoll OL Raumarkarusell (Drømmemila) Råholt skog/Råholt skole Fv. 501, Råholt
onsdag 06.06
kl. 18.00-19.00
Gjerdrum OL Raumarkarusell Kulsrudfjellet/A-brua Fv. 120, Ask
torsdag 07.06
kl. 18.00-19.00
Nes OL Trimkarusell  Kårstad  Ålandsv., Fenstad
søndag 10.06 Ullensaker Raumarkarusell + Klubbmesterskap Skogmo skole Fv. 174, øst for Jessheim
onsdag 20.06
kl. 18.00-19.00
Hurdal OL Sommerkarusell Moen/Hurdal sentrum Fv. 180, Hurdal Torg
onsdag 27.06
kl. 18.00-19.00
Gjerdrum OL Sommerkarusell Brådalsfjellet/Kniplia Fv. 120, Ask
onsdag 01.08
kl. 18.00-19.00
Ullensaker OL Sommerkarusell  Aurtjern Fv. 462, Østli (Sessvollmoen militærleir)
onsdag 08.08
kl. 18.00-19.00
Frogner IL Sommerkarusell
onsdag 15.08
kl. 18.00-19.00
Gjerdrum OL Raumarkarusell Eltonåsen  Fv. 120, Eltonåsen
søndag 19.08 Raumar Orientering Romeriksløpet Staviåsen/Skistua Eidsvoll Verk Fv. 180, Østre Hurdalsv. (avkjøring fra E6 ved Shell Nebbenes, avkjørsel 55)
onsdag 22.08
kl. 18.00-19.00
Ullensaker OL Raumarkarusell  Åsmarka/Rambydalen  Fv. 174, Gystad
torsdag 23.08
kl. 18.00-19.00
Nes OL Trimkarusell Nes skianlegg
onsdag 29.08
kl. 18.00-19.00
Gjerdrum OL Raumarkarusell Åsgreina/Kringler Slattum Fv. 120, Eltonåsen
onsdag 05.09
kl. 18.00-19.00
Eidsvoll OL Raumarkarusell
onsdag 12.09
kl. 18.00-19.00
 Nes OL Raumarkarusell + trimkarusell Hvamsåsen/Neskollen Hvamsmov.
onsdag 19.09
kl. 18.00-19.00
Gjerdrum OL Raumarkarusell Buvannet/Kogstadvangen  Fv. 120, Ask
onsdag 10.10 Ullensaker OL Nattløp Nordbytjernet  Fv. 454, Jessheim